Poker Rules   |  Help   |   01246 813713   |   info@redtoothpoker.com       Login

Posts tagged Grosvenor Sheffield

RF South Yorkshire

VEGAS100 QUALIFIER – Pauline Hurt – Half Moon, Sheffield 02 Richard Coleman – Mosborough Miners Welfare, Mosborough 03 Kevin Bone – Gamekeeper, Scotter 04 Lewis Ward – Players Lounge, Sheffield 05 Martin Presley – Wheatley Hotel, Doncaster 06 Paul Shaw – Gamekeeper, Scotter 07 Mick Thickett – Sherwood, Sheffield 08 Lee Smith – Plough, Lincoln


RF South Yorkshire

VEGAS100 QUALIFIER – Stephen Williams – Lincolnshire Otter, Gainsborough 02 Stephen Hanney – Alpine, Rotherham 03 Damien Cleary – Three Horseshoes, Wickersley 04 Tim Grindley – Anglers Rest, Bamford 05 Terrance O’Mally – Dome, Doncaster 06 Audrey Sheardown – Gamekeeper, Scotter 07 Cara Lister – Belfry, Sheffield 08 Nick Hutcheson – Hasland Hotel, Chesterfield


RF South Yorkshire

VEGAS100 QUALIFIER – Chris Ledwood – Hammer & Pincers, Sheffield 02 Andy Green – Lincolnshire Otter, Gainsborough 03 Jake Shackleton – Hammer & Pincers, Sheffield 04 John Stirling – Newton Arms, Doncaster 05 Dave Irons – Hammer & Pincers, Sheffield 06 Sebastian Rediu – Cricketers, Grimsby 07 Mick Breed – Sportsman, Doncaster 08 Anne Marie […]


RF South Yorkshire

VEGAS100 QUALIFIER – Adrian Fazakerley – Dusty Miller, Barlborough 02 Mark Bawden – Anglers Rest, Bamford 03 Paul Boulton – Gamekeeper, Gainsborough 04 Thomas Williams – South Hiendley Recreation Club, South Hiendley 05 Martin Sopp – Shoulder of Mutton, Chesterfield 06 Eli Stephen – Leopard, Doncaster 07 Colin Palmer – Shoulder of Mutton, Chesterfield 08 […]


RF South Yorkshire


RF South Yorkshire


RF South Yorkshire


RF South Yorkshire

WINNER – David Booth – Crosspool Tavern, Sheffield 02 Nick Clifton – Mosborough Miners Welfare, Mosborough 03 Craig Ward – Highway Man, Doncaster 04 Sue Norsdon – Friary, Grimsby 05 Gordon Marriott – Devonshire Arms, Sheffield 06 John Bolton – Sherwood, Sheffield 07 Steve Bristow – Maple Tree, Doncaster 08 Steve Hughes – Viking, Goole […]


RF South Yorkshire

Results WINNER – Jack Morton – Brownlow Arms, Newark 02 Adrian Shinn – Highway Man, Doncaster 03 Audrey Sheardown – Gamekeeper, Gainsborough 04 Gareth Deighton – Friary, Grimsby 05 Alex Creamer – Wilton, Rotherham 06 Mike Stone – Dusty Miller, Barlborough 07 Mark Dickinson – Cock Inn, Sheffield 08 Ashley Sheppard – Barrowhill Social Club, […]


RF South Yorkshire

Results 1. Toni Perks – Highway Man, Doncaster 2. Leon Forrester – Dome, Doncaster 3. Scott Mawer – Leopard, Doncaster 4. Mark Williams – Alpine, Rotherham 5. Ian Galpin – Dusty Miller, Barlborough 6. Eli Stephen – Dome, Doncaster 7. James Creamer – Wilton, Rotherham 8. Karon Reed – Sportsman, Doncaster Our South Yorkshire members […]