Poker Rules   |  Help   |   01246 813713   |   info@redtoothpoker.com       Login

Posts tagged West London

RF West London

VEGAS100 QUALIFIER – Kyron Reynolds – Beehive, South Norwood 02 Gary Dring – Woodman, Banstead 03 Dave McHugh – Lord Palmerston, Walthamstow 04 Ryan Murphy – Woodman, Banstead 05 Joost Creutzberg – Horns Tavern, West Norwood 06 Nick Entwistle – Phoenix, Bayswater 07 Deepak Hingorani – Five Bells, Finchley 08 Tony Baker – Assembly Rooms, […]


RF West London


RF West London


RF West London

WINNER – Jeff New – Rhodrons Club, Chessington 02 Darren Nagle – Fountain, New Malden 03 Danny Mitchell – Lord Palmerston, Walthamstow 04 James Roberts – Craft & Grill, Walton-on-Thames 05 Richard King – Larkshall, Chingford 06 Gerry Sheeky – Canvey Island Conservative Club, Canvey Island 07 Andrew Kennett – Black Horse, Hounslow 08 Diane […]


RF West London

Results WINNER – Graham Case – Saracens Head, Henley-on-Thames 02 Zac McGrath – Chessington Oak, Chessington 03 Graham Keigwin – Black Horse, Hounslow 04 Beth Hamer – Lord Palmerston, Walthamstow 05 Bradley Staight – Oaks, Ashford 06 Michael Burningham – Fountain, New Malden 07 James Farman – Railway, Crawley 08 Charles Bullock – Crown, Maidenhead […]


RF West London

Results WINNER – Antonio Rochira – Greene Man, London 02 Marino Gerald – Leather Bottle, Wimbledon 03 David Govier – Five Bells, Finchley 04 Darren Stevens – Snooty Fox, Crawley 05 Simon Sharples – Scenario, Stoke Newington 06 Catie Fenner – Crown, Maidenhead 07 Paul Alderton – Turks Head, St Margarets 08 Jodi Hurley – […]


RF West London

Results 1. Jose Allessendro – Duke of Cambridge, Battersea 2. Dru Noakes – Parfect Fairways, Great Dunmow 3. Ashley Field – Ash Tree, Ashford 4. Eddy Wojtek – Ruse Bar, London 5. Tony Currie – Black Horse, Hounslow 6. Graham Case – Saracens Head, Henley-on-Thames 7. Shainal Pajpani – Duke of Cambridge, Battersea 8. Jamie […]


RF: West London

Results 1. Paul Taylor – Rovers Tye, Colchester 2. Vijay Patel – Black Horse, Hounslow 3. Eddy Wojtek – Ruse, London 4. Paltan Ace – Five Bells, Finchley 5. Thomas Price – Claret Wine Bar, Cheam 6. Alessandro Irranca – London Apprentice, Isleworth 7. Chris Crosby – Rovers Tye, Colchester 8. Graham Case – Saracens […]


RF West London

Results 1. George Radbourne – Narrow Boat, Newbury 2. Hendrik van Zadelhoff – Sun & Sand Lounge, London 3. Daniel Chown – Treasury, Sutton 4. James Andrews – Locomotive Inn, Ashford 5. Jamie Sutton – Rovers Tye, Colchester 6. Adam Chandler – Butler’s, High Wycombe 7. Raquel Fernandez – Old Manor, Potters Bar 8. Tony […]


West London Final s8.1

1. Paul Whitehead – Prince, Crowthorne 2. Gary Payne – Plough & Furrow, Smallfield 3. Jodi Hurley – Duke of Cambridge, Battersea 4. Matt Waddilove – South Benfleet Social Club, Benfleet 5. Simon Platt – Green Man, Bedfont 6. Michael Senior – Royal British Legion, West Wickham 7. Terry Barker – Turks Head, Twickenham 8. […]