[ Content | Sidebar ]

Posts tagged south england

RF South England

VEGAS100 QUALIFIER – Lance Daveney – Rising Sun, Wimborne 02 Gareth Alyson – Greyhound, Blandford 03 Sarah McElhone – Pack Horse, Larkhill 04 Ana Doole – Butler & Hops, Poole 05 Clare Oram – Baffins, Portsmouth 06 Martin Taylor – Hamworthy Labour Club, Poole 07 Chris Light – Christchurch Conservative Club, Christchurch 08 Michael Keel […]


RF South England

VEGAS100 QUALIFIER – Peter Wickenden – Wheatsheaf, Camberley 02 Adam Perry – White Hart, Andover 03 Rob Boulton – Mudeford & District WMC, Mudeford 04 David Farodoye – Star & Garter, Portsmouth 05 James Wilson – Redbridge, Andover 06 Chris Back – Wareham Legions Club, Wareham 07 Scott Mitchell – Hamworthy Labour Club, Hamworthy 08 […]


RF South England


RF South England


RF South England


RF South England

Results WINNER – Tomas Simolilinas – White Hart, Andover 02 Richard Belcher – Wheatsheaf, Bognor Regis 03 Robbie Hawkins – Hop & Kilderkin, Bournemouth 04 Lawrence Hollies – Old House at Home, Havant 05 Kyle Dale – Coach & Horses, Portsmouth 06 David Clark – Moby Dicks, Weymouth 07 Ian Larder – Richmond Arms, Bournemouth […]


RF South England

Results WINNER – Mark Barnard – Two Brothers, Southampton 02 Robbie Hawkins – Hop & Kilderkin, Bournemouth 03 Steve Murphy – Winton WMC, Bournemouth 04 Claire Hine – Testwood Hotel, Southampton 05 Jack Ellison – Jolly Farmer, Winchester 06 Richard Harwood – B52’s, Horsham 07 Stuart Currie – Coach & Horses, Portsmouth 08 Steve Blundell […]


RF South England

Results 1. Andy Cannon – Black Bear, Wareham 2. Andy Welsh – Black Bear, Wareham 3. Lee Anderson – Hop & Kilderkin, Bournemouth 4. Steve Allen – Saxon Inn, Southampton 5. Marius Negrescu – Bashley Football Club, Bashley 6. Simon Brady – Greyhound, Blandford 7. Chris Andrews – Two Brothers, Southampton 8. Lawrence Hollies – […]


RF South England

Results 1. James Taylor – Greyhound, Blandford 2. Pascal Ryan – Admiral Hardy, Weymouth 3. Mark Barnard – Two Brothers, Southampton 4. Stuart Best – Old House at Home, Havant 5. Nic Martin – Cuckoo Pint, Stubbington 6. Michael Bowman – Hythe & Dibden Cricket Club, Hythe 7. Ian Larder – Richmond Arms, Bournemouth 8. […]


RF: South England

Results 1. Tom Cleeve – B52’s, Horsham 2. Chris Cook – Jolly Farmer, Winchester 3. Mark Barnard – Two Brothers, Southampton 4. Dean Smith – Richmond Arms, Bournemouth 5. Kirsty Jackson – Wheatsheaf, Bognor Regis 6. Andrei Naidia – Wheatsheaf, Bognor Regis 7. Ron Cook – Wyvern, Lee-on-Solent 8. Andy Findlay – Star & Garter, […]