Poker Rules   |  Help   |   01246 813713   |   info@redtoothpoker.com       Login

Posts tagged Grosvenor Portsmouth

RF South England

VEGAS100 QUALIFIER – Fouad Benchiba – Redbridge, Andover 02 Jaydon Perrin – Catherine Wheel, Newbury 03 Demelza Fry – Hangleton Manor, Brighton 04 Edward Ogilvie – Royal British Legion, Wareham 05 Sam Whitfield – Christchurch Conservative Club, Christchurch 06 Andrew Brown – Broadway, Bournemouth 07 Jacques Bernard – Winton WMC, Bournemouth 08 Robert Norton – […]


RF South England


RF South England

Results WINNER – Tomas Simolilinas – White Hart, Andover 02 Richard Belcher – Wheatsheaf, Bognor Regis 03 Robbie Hawkins – Hop & Kilderkin, Bournemouth 04 Lawrence Hollies – Old House at Home, Havant 05 Kyle Dale – Coach & Horses, Portsmouth 06 David Clark – Moby Dicks, Weymouth 07 Ian Larder – Richmond Arms, Bournemouth […]


RF South England

Results WINNER – Mark Barnard – Two Brothers, Southampton 02 Robbie Hawkins – Hop & Kilderkin, Bournemouth 03 Steve Murphy – Winton WMC, Bournemouth 04 Claire Hine – Testwood Hotel, Southampton 05 Jack Ellison – Jolly Farmer, Winchester 06 Richard Harwood – B52’s, Horsham 07 Stuart Currie – Coach & Horses, Portsmouth 08 Steve Blundell […]


RF South England

Results 1. Andy Cannon – Black Bear, Wareham 2. Andy Welsh – Black Bear, Wareham 3. Lee Anderson – Hop & Kilderkin, Bournemouth 4. Steve Allen – Saxon Inn, Southampton 5. Marius Negrescu – Bashley Football Club, Bashley 6. Simon Brady – Greyhound, Blandford 7. Chris Andrews – Two Brothers, Southampton 8. Lawrence Hollies – […]


RF South England

Results 1. James Taylor – Greyhound, Blandford 2. Pascal Ryan – Admiral Hardy, Weymouth 3. Mark Barnard – Two Brothers, Southampton 4. Stuart Best – Old House at Home, Havant 5. Nic Martin – Cuckoo Pint, Stubbington 6. Michael Bowman – Hythe & Dibden Cricket Club, Hythe 7. Ian Larder – Richmond Arms, Bournemouth 8. […]


RF: South England

Results 1. Tom Cleeve – B52’s, Horsham 2. Chris Cook – Jolly Farmer, Winchester 3. Mark Barnard – Two Brothers, Southampton 4. Dean Smith – Richmond Arms, Bournemouth 5. Kirsty Jackson – Wheatsheaf, Bognor Regis 6. Andrei Naidia – Wheatsheaf, Bognor Regis 7. Ron Cook – Wyvern, Lee-on-Solent 8. Andy Findlay – Star & Garter, […]


RF: South England

Results 1. Kamran Nadim – B52’s, Horsham 2. Les McCabe – Curlew, Havant 3. Paul Seidenstucker – Red Lion, Stubbington 4. Paul Merrill – Bellmoor Tavern, Southampton 5. Kevin Flower – Old House at Home, Havant 6. Chris Scott – Old Farmhouse, Totton 7. Chris Back – Black Bear Hotel, Wareham 8. Richard Seymour – […]


RF South England

Results 1. Graham Godding – Old House at Home, Havant 2. George Purvis – Admiral Hardy, Weymouth 3. Shiela Vallance – Christchurch Conservative Club, Christchurch 4. Stuart Donnelly – Wyvern, Lee-on-Solent 5. Pascal Ryan – Admiral Hardy, Weymouth 6. Chris Scott – Old Farmhouse, Southampton 7. Andy Welsh – Black Bear, Wareham 8. Alex Arnold […]


South England Final s8.1

1. James Dunwell – Lock, Stock & Barrel, Newbury 2. Ray Drake – Four Horseshoes, Sherfield-on-Lodden 3. Richard Berry – Brunswick, Bournemouth 4. Dean Ardener – Wheatsheaf, Bognor Regis 5. Andy Cannon – Black Bear, Wareham 6. Steve Hayes – Stourvale, Christchurch 7. Lee Wilkinson – Two Brothers, Southampton 8. Tara Bell – Saxon Inn, […]